שמי אורלי שעיה אני אימא, תלמידה ומורה, מטפלת ויוצרת, מוציאה לאור, לומדת ומלמדת יוגה 20 שנה, מתגוררת בכליל שבגליל המערבי.

המפגש עם יוגה היה לאהבה מהפגישה הראשונה: תחילה מספר שחבר הביא מהודו, דרך מירי וגילי חרובי (אשטנגה יוגה), לאשרם "שיווננדנה" בקראלה שבדרום הודו, שם קיבלתי את ההסמכה, ונשארתי לשרת את המקום, כמורה, עוד חצי שנה. גופי ותודעתי נפתחו בדרך שלא אפשרה ""דרך חזרה" והתמסרתי לתרגול וללמוד היוגה בצורה מלאה.

המורים הבאים היו כבר יותר קשוחים…
כאב גב תחתון שלא אותרה הסיבה, מורים בשיטות שונות, שמאמינים יותר ב"שיטה" מאשר באדם,  ולבסוף הקשוח מבנהם: בעיקבות תאונת דרכים: ניתוח קיבוע חוליות צוואר. הדרך התה ארוכה ורצופה מומחים, כאב מתמשך, פחד, ייאוש וניסיונות אין סוף…
אך רק שהרמתי ידיים בייאוש ותפילה עמוקה הוזמנתי לפתח בתוכי יכולת הקשבה עדינה…אט אט הגיעו התשובות אחת לאחר השנייה… (והסיפור המלא מפורט בספרי "יוגה מנדלה" בהרחבה) לאורך השנים לימדתי גם במרכזים שונים, בריכת דיזנגוף סנטר, מרכז "בריאה"בבית ינאי, מרכז ריפוי והתכנסות בתובל, אגודת "אנוש" ו"רח גבית" וב2001 פתחתי, ניהלתי ולימדתי את מרכז "שלום" בארלוזרוב שבתל אביב.

 לימים יד הגורל גללה אותי מתוך העיר הגדולה אל הגליל. עם תהליכי ההחלמה מהתאונה ומקיבוע הצוואר הקמתי משפחה, יצרתי את הספר 'יוגה מנדלה' ב7 מהדורות (הספר משווק באמזון) ובחניות הספרים המובחרות באר"הב ובארץ בהצלחה רבה) כיום אני עובדת על קלפי ה'יוגה מנדלה', קורס הכשרת המורים, מארחת ריטריטים של יוגה-טבע ויצירה בביתי המרווח שבכליל ומפתחת פרויקט הכשרת מורות במגזר הערבי כחינוך לשלום.

הקרבה לטבע היא פרי של עץ היוגה הנטוע בעומק הוותי: בשנים האחרונות אני מרותקת למקצב מחזור השנה, לצורה האנרגטית של התנוחות ויחד הכל נאסף למארג שלם ומושלם, שלם מכיוון שהוא כבר נמצא, ומושלם כי הקוטביות של הדברים יוצרת השלמה.
כך אני מגלה ונזכרת,שלב אחר שלב, כארכאולוגית עם מברשת אבק, עוד ועוד חלק מתמונה אחת שלמה.

 כדי לכתוב לי יש למלא את הטופס למטה ואענה לך בהקדם.

YouTube
Instagram